SZKOŁA JAZDY

KAROLEK

Ośrodek Szkolenia Kierowców KAROLEK Powstał  w listopadzie 2004r. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów na prawo jazdy kategorii A, A1 i B. Swoje biuro oraz salę wykładową posiada w Kościerzynie przy ul. Partyzantów 1. Posiadamy własny, w pełni dostosowany do Państwa potrzeb, plac manewrowy.

Posiadamy identyczne samochody jak na egzaminie państwo-wym przeprowadzanym przez Ośrodek PORD. Nasze samochody objęte są pełnym ubezpieczeniem.

Nasza szkoła jazdy zatrudnia grono wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców, którzy odznaczają się wysoką kulturą osobistą, anielską cierpliwością i indywidualnym podejściem do każdego uczestnika szkolenia.  Wszystko to zapewnia szkolenie w miłej i bezstresowej atmosferze.

Przeszkoliliśmy już z powodzeniem tysiące kierowców. Naszym celem jest aby jak najlepiej przygotować każdego uczestnika kursu do tego by zdał egzamin państwowy bez problemów  i w przyszłości był bardzo dobrym kierowcą.

Prowadzimy również kursy AM

KAROLEK

JAKO PIERWSI WPROWADZAMY E-LEARNING!

Masza pytania ?
ZADZWOŃ - 606 643 858